Manufacturer No:USD-4GB-Industrial
Manufacturer:4D Systems
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards Micro SD Phison industrial card 4Gb
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | MLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 12 MB/s |
| Sustained Read: | 26 MB/s |
| Interface Type: | SD 3.0 |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 0.8 mm |
| Brand: | 4D Systems |
| Connector Type: | 9 Pin |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.529109 oz |
HOT
SDSDQAF3-008G-I
Brand:SanDisk

DS1995L-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

SDSDAF3-032G-I
Brand:SanDisk

MTA9ASF1G72PZ-2G9E1
Brand:Micron

SDSDQAF3-064G-I
Brand:SanDisk

MTSD128AKC7MS-1WT
Brand:Micron

MTA4ATF1G64HZ-3G2F1
Brand:Micron

DS9092R+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAD-016G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






