Manufacturer No:MTA4ATF51264AZ-3G2R1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 4GB UDIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | UDIMMs |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 3200 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.14 V to 1.26 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 288 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 133.35 mm x 31.25 mm x 1.4 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Memory Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTA36ASF4G72PZ-2G6E1
Brand:Micron
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
SFCE010GW1EB1TO-I-5E-11P-STD
Brand:Swissbit

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron

SDSDQAF3-008G-XI
Brand:SanDisk

MTSD256AKC7MS-1WT
Brand:Micron

AQD-SD4U8GN24-SE
Brand:Advantech

MTA18ASF2G72HZ-3G2R1
Brand:Micron

MTC4C10163S1SC48BA1
Brand:Micron

MURD4004GVHAWA00AAA0
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






