Manufacturer No:SDCIT2/32GB
Manufacturer:Kingston
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | TLC |
| Memory Size: | 32 GB |
| Interface Type: | UHS-I |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.070548 oz |
HOT
SDSDQAF3-128G-I
Brand:SanDisk

SDSDAG3-016G-XA
Brand:SanDisk

MTA8ATF2G64HZ-3G2F1
Brand:Micron

SDSDQAB-008G
Brand:SanDisk

DS1982-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD128GL1AM1MT-E-PL-21P-STD
Brand:Swissbit

DECFX-C12DD1KCAQF
Brand:Innodisk
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAE-064G
Brand:SanDisk

SDSDQAF3-008G-I
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






