Manufacturer No:SDIT/64GB
Manufacturer:Kingston
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 64G SDXC Industrial pSLC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Memory Cards |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | TLC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | Kingston |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDSDAA-032G
Brand:SanDisk

SDCIT2/16GB
Brand:Kingston
SQR-SD1M-1G333MNJB
Brand:Advantech

SFSD016GL1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

SQR-SD3I-4G1K6SNLB
Brand:Advantech

SDSDQAD-128G
Brand:SanDisk

MTA18ASF2G72HZ-3G2R1
Brand:Micron
DS1411-S09#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAF4-016G-I
Brand:SanDisk
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






