Manufacturer No:VR2A
Manufacturer:Carlo Gavazzi
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors LVL SNSR CAP NYLON 1.5 IN THD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carlo Gavazzi |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Cable |
| Current Rating: | 8.5 mA |
| Description/Function: | Capacitive |
| Brand: | Carlo Gavazzi |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Supply Voltage: | 20 V to 30 V |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Series: | VR |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 20 V |
HOT
CD34CNFLFNCP2
Brand:Carlo Gavazzi

80609-000
Brand:Measurement Specialties

LS-C0-221-P0-C-B-000
Brand:Amphenol / SSI Technologies

LLG810D324-004-C3
Brand:SST Sensing

LS-W0-221-P0-C-B-000
Brand:Amphenol / SSI Technologies

VPC210
Brand:Carlo Gavazzi

RBS301-WR1M-US
Brand:MultiTech

VPC310
Brand:Carlo Gavazzi

20017663-00
Brand:Measurement Specialties

F03-15-2M
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






