Manufacturer No:LLC102000
Manufacturer:SST Sensing
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors Alternative to LLE102000 Liquid Level Sensor +80degC M12 polysulfone
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SST Sensing |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Wire |
| Current Rating: | 2.5 mA |
| Output Type: | Push Pull |
| Description/Function: | Liquid level switches |
| Brand: | SST Sensing |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 V to 15.4 V |
| Output Configuration: | High in Air |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 15.4 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
LLG810D324-004-C3
Brand:SST Sensing

VNYI4
Brand:Carlo Gavazzi
K7L-AT50B
Brand:Omron Automation and Safety

OPB350W187Z
Brand:Optek / TT Electronics
K7L-U
Brand:Omron Automation and Safety
14102
Brand:Measurement Specialties

LLC510D3L
Brand:SST Sensing

LLC103101
Brand:SST Sensing
LLG710D324-004-D
Brand:SST Sensing

VPC205
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






