Manufacturer No:28090
Manufacturer:Parallax
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors Mini Liquid Level Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Parallax |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| Output Type: | Analog |
| Description/Function: | Mini Liquid Level Sensor |
| Brand: | Parallax |
| Mounting: | Cable |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Unit Weight: | 0.324873 oz |
HOT
LLC102000
Brand:SST Sensing

ILSP2
Brand:Carlo Gavazzi
VS303-51N
Brand:Measurement Specialties

FLPVB50B100
Brand:Cynergy3

VR3A
Brand:Carlo Gavazzi

LLC105000
Brand:SST Sensing

CD34CNFLFNCP2
Brand:Carlo Gavazzi

OPB350L062
Brand:Optek / TT Electronics

LLC210D324-003
Brand:SST Sensing

SEN0454
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






