Manufacturer No:FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 60 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 60 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.2 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016226 oz |
HOTOP520
Brand:Dialight

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18656_ADELIA-70-WW
Brand:Ledil

FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil

C17238_YASMEEN-70-S
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

C18606_AMBER-2X2-VSM
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






