Manufacturer No:2700125
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED RL YE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Rotating Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Yellow |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_RL_YE PSDSOELEDRLYE |
| Unit Weight: | 2.857191 oz |
HOT
C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil
C18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






