Manufacturer No:B58004M4040A020
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators High Active Stack COM45S5
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| Shipping Restrictions: |
This product may require additional documentation to export from the United States.
|
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Piezo Actuator |
| Voltage Rating: | - 10 V to 180 V |
| Stroke: | 83 um |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Length: | 5.2 mm |
| Series: | Multilayer Piezo Actuator |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Height: | 45 mm |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 1400 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| Self Resonant Frequency: | 30 kHz |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 5.2 mm |
| Part # Aliases: | B58004M4040A20 |
HOT
2838460000
Brand:Weidmuller

ICR-4461S
Brand:Advantech

4LS5KM5IA
Brand:ams OSRAM

108631
Brand:Basler

AS7331-AQFM
Brand:ams OSRAM

59155-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

2838480000
Brand:Weidmuller

AS7331-AQFT
Brand:ams OSRAM

RM-2450-12M3
Brand:Doodle Labs

EE-SX4330
Brand:Omron Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






