Manufacturer No:UPN-EHLCN2-A10-0232
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared 6000.Celeron N6210.2GB RAM.32GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Series: | UP |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N6210 |
| Core: | Celeron N6210 |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm x 46.35 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Ethernet HDMI RS-232/422/485 USB |
| Memory Size: | 2 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
TPC-110W-N31YA
Brand:Advantech

5584
Brand:Adafruit
UPS-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP
UPS-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

B524MEA
Brand:Particle

102110762
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

110061362
Brand:Seeed Studio

114110147
Brand:Seeed Studio

110110147
Brand:Seeed Studio

114110207
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






