Manufacturer No:FIT0871
Manufacturer:DFRobot
Type:Enclosures for Single Board Computers
Description:Enclosures for Single Board Computing Argon ONE M.2 Case for Raspberry Pi 4B
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DFRobot |
| Product Category: | Enclosures for Single Board Computing |
| Product: | Cases |
| Material: | Aluminum |
| Length: | 106 mm |
| Width: | 95 mm |
| Height: | 32 mm |
| Brand: | DFRobot |
| For Use With: | Raspberry Pi 4B |
| Product Type: | Enclosures for Single Board Computers |
| Subcategory: | Enclosures Racks and Boxes |
HOT
LEC-iMX8MP-Q-N-2G-32G-BW-CT
Brand:ADLINK Technology

ESRP-CMS-U2271V2
Brand:Advantech

UPX-EDGE-TGLI3-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics
RT71-FHD
Brand:Xenarc

UPN-APLC2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

BNUC11TNKI50001
Brand:Intel

DFR0910
Brand:DFRobot

RQI-57
Brand:ADLINK Technology

BKCM11EBI38W
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






