Manufacturer No:UPN-APLC2F-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared Pro UPN-APL01.CPU N3350(F1).Memory 4GB.eMMC 32GB 12-24V DC-inREV.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N3350 |
| Core: | Celeron N3350 |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 4 GB |
| Installed RAM: | 4 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Audio DP eDP Ethernet GPIO HDMI MIPI-CSI RS-232/422/485 SATA III UART USB 2.0 USB 3.2 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOTRT71-FHD
Brand:Xenarc

EPC-C301C7-S7A1
Brand:Advantech

UPN-EDGE-APLP4F-A10-0864
Brand:AAEON UP

BNUC11TNKI50000
Brand:Intel

BKCM11EBI38W
Brand:Intel

110061402
Brand:Seeed Studio

Express-CFR-E-2254ML
Brand:ADLINK Technology

UPN-APLC2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

DFR0981
Brand:DFRobot

WAFER-TGL-U-i7-R10
Brand:IEI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






