Manufacturer No:UPX-EDGE-TGLI3-A10-0000-0001
Manufacturer:AAEON
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers UPX-EDGE i11 Core i3-1115GRE w/o 40pin GPIO type C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i3-1115GRE |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Interface Type: | GPIO |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 152 mm x 123.8 mm x 66.4 mm |
| Brand: | AAEON UP |
| Memory Size: | 64 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Series: | UP Xtreme i11 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPN-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

UPX-EDGE-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

UPN-APLC2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

KINO-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

110991824
Brand:Seeed Studio

5584
Brand:Adafruit

UPN-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

102110800
Brand:Seeed Studio

BNUC11TNHI50001
Brand:Intel

102110646
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






