Manufacturer No:WAFER-EHL-J6412-R10
Manufacturer:IEI
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers 3.5 SBC supports Intel quad-core Celeron J6412 2.0GHz on-board SoCwith DP HDMI and eDP slot dual 2.5 GbE USB 3.2 gen 2 x 1 M.2 SATA 6Gb/s COM and RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 3.5 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron J6412 |
| Core: | Celeron J6412 |
| Frequency: | 2 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 146 mm x 102 mm |
| Brand: | IEI |
| Cache Memory: | 1.5 MB |
| Interface Type: | Audio Ethernet PCIe RS-232/422/485 SATA USB |
| Number of Cores: | 4 Core |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UP-APL03C2F-A10-0216
Brand:AAEON UP

MIC-710AIL-DVA1
Brand:Advantech

WAFER-TGL-U-i7-R10
Brand:IEI

114110147
Brand:Seeed Studio

RQI-57
Brand:ADLINK Technology

UP-CHT01-A20-0464-A11
Brand:AAEON UP

MIO-5373U-U6A1
Brand:Advantech
RT71-FHD
Brand:Xenarc

102110547
Brand:Seeed Studio

UPX-EDGE-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






