Manufacturer No:UPN-EDGE-EHLPJ4-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers UP Squared 6000 system.Pentium J6426 CPU.4GB RAM.32GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Operating Supply Voltage: | 12 VDC |
| Interface Type: | USB |
| Dimensions: | 117 mm x 106.4 mm x 70.6 mm |
| Brand: | AAEON UP |
| Memory Size: | 4 GB |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UP-APL03X7F-A10-0464
Brand:AAEON UP

SM-K26-XCL2GI
Brand:Xilinx

GUM3703FEBY
Brand:Gumstix

453-00138
Brand:Laird Connectivity

5585
Brand:Adafruit

KINO-DH420-R10
Brand:IEI

102110547
Brand:Seeed Studio

102110765
Brand:Seeed Studio

114110148
Brand:Seeed Studio

110991666
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






