Manufacturer No:ESRP-CMS-U2271V2
Manufacturer:Advantech
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers ThinManager enabled Pocket-Size Edge IoT Thin Client with Intel Celeron N6210
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Intel Celeron N6210 |
| Frequency: | 2.666 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 10 VDC to 30 VDC |
| Interface Type: | Ethernet |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 124 mm x 100 mm x 30 mm |
| Brand: | Advantech |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Power Consumption: | 12 W |
| Subcategory: | Computing |
HOT
DFR0982
Brand:DFRobot
5292
Brand:Adafruit

TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

34009-0832-16-5
Brand:Kontron

UP-CHT01-A22-0432-B10
Brand:AAEON UP

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics

BNUC11TNKI70000
Brand:Intel

KIT-16812
Brand:SparkFun

5584
Brand:Adafruit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






