Manufacturer No:CMP-5247TF-K
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones microphone 9.7 mm electret condenser noice cancelling terminal mount 1.5 Vdc
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 680 Ohms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 47 db |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 5.2 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.5 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
BJ-28411-000
Brand:Knowles

SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

CME-1538-100LB
Brand:CUI Devices

CMA-6542TF-K
Brand:CUI Devices

WP-23502-000
Brand:Knowles

IMP23ABSUTR
Brand:STMicroelectronics

SPH6611LR5H-1
Brand:Knowles

SPU0410LR5H-QB
Brand:Knowles

ICS-40310
Brand:TDK InvenSense

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






