Manufacturer No:CC5516B04L
Manufacturer:Amphenol
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories Clamp sz 4 Light Cable Clamps
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Mounting Style: | Screw |
| Material: | Thermoplastic (TP) |
| Color: | Gray |
| Maximum Bundle Diameter: | 5 mm |
| Length: | 13.1 mm |
| Brand: | Amphenol Air LB France |
| Family: | Cable Clamp |
| For Use With: | Cable Bundle or Hydraulic Pipes |
| Height: | 10.8 mm |
| Inside Diameter: | 5.2 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| Secondary Color: | Red |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
151-03561
Brand:HellermannTyton

1631910000
Brand:Weidmuller

SO96-5-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

DWP-125-3/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-24/8-0-STK
Brand:TE Connectivity

ES1000-NO.4-B7-X-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

TMS-SCE-1K-1/8-2.0-4
Brand:TE Connectivity

1199671
Brand:Phoenix Contact
1SNG626134R0000
Brand:TE Connectivity

1854490000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






