Manufacturer No:151-04043
Manufacturer:HellermannTyton
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories MAGNET/SIDE MNT J-HOOK 1 5/16"
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | J-Hook |
| Material: | Steel |
| Width: | 1.55 in |
| Length: | 2 in |
| Brand: | HellermannTyton |
| Height: | 3.88 in |
| Product: | Cable Supports |
| Series: | Magnetic Mounts |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
156-03231
Brand:HellermannTyton

EL7359-000
Brand:TE Connectivity

1609860000
Brand:Weidmuller

QD-2000-1-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

151-03561
Brand:HellermannTyton

D-SCE-1K-6.4-50-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

ES1000-NO.4-B7-X-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-40/13-0-STK
Brand:TE Connectivity

151-04016
Brand:HellermannTyton

NB13282001
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






