Manufacturer No:1609900000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers WS 12/6 MC NE WS 1 BX=600 CD=120 EA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Markers |
| Type: | Terminal Marker |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | White |
| Width: | 6 mm |
| Series: | WS |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 12 mm |
| Maximum Temperature: | + 100 C |
| Minimum Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 600 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.007584 oz |
HOTDWHF-9/3-0-SP
Brand:TE Connectivity

EL7584-000
Brand:TE Connectivity
1SNG626135R0000
Brand:TE Connectivity

2583720000
Brand:Weidmuller

X4-12.0-0-FSP-SM
Brand:TE Connectivity / Raychem

5146435
Brand:Phoenix Contact
170-01161
Brand:HellermannTyton

1854490000
Brand:Weidmuller

151-04026
Brand:HellermannTyton

09580019901
Brand:HARTING
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






