Manufacturer No:1854490000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers 5/5 PLUS MC NE WS CD=200 EA BX=1000
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Labels |
| Type: | MultiCard |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | White |
| Width: | 5 mm |
| Series: | DEK |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 5 mm |
| Legend: | Blank |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.003683 oz |
HOT
151-03561
Brand:HellermannTyton
DWHF-12/4-0-SP
Brand:TE Connectivity

151-04040
Brand:HellermannTyton
DWHF-24/8-0-SP
Brand:TE Connectivity

TMS-SCE-1/2-2.0-S1-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
1SNG626116R0000
Brand:TE Connectivity

0473560001
Brand:Weidmuller
M23053/5-309-0
Brand:TE Connectivity / Raychem

APCL86P12
Brand:Amphenol Pcd

QD-2000-3-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






