Manufacturer No:151-04040
Manufacturer:HellermannTyton
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories MAGNET/TOP MNT J-HOOK 1 5/16
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | J-Hook |
| Material: | Steel |
| Width: | 1.32 in |
| Length: | 2 in |
| Brand: | HellermannTyton |
| Height: | 4.52 in |
| Product: | Cable Supports |
| Series: | Magnetic Mounts |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
EL8074-000
Brand:TE Connectivity

151-04044
Brand:HellermannTyton

1609801044
Brand:Weidmuller
M23053/8-008-C
Brand:TE Connectivity / Raychem

1199686
Brand:Phoenix Contact

151-03552
Brand:HellermannTyton

1631930000
Brand:Weidmuller
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Brand:TE Connectivity

151-04042
Brand:HellermannTyton

EL8072-000
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






