Manufacturer No:P8AX09-6G-N-MF
Manufacturer:Citel
Type:RF Adapters - In Series
Description:Surge Suppressors RF Coaxial Surge Suppressor DC-6Ghz 25W N-MF Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | P8AX-6G |
| Mounting Style: | In Line |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | RF Coaxial Protector |
| For Use With: | Radiocommunication |
| Voltage Rating: | 48 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Termination Style: | Threaded |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Data Line Protection: | Type N Coax |
| Brand: | Citel |
| Frequency Range: | DC to 6 GHz |
| Height: | 25 mm |
| Length: | 71 mm |
| Product Type: | RF Adapters - In Series |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 13.8 mm |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
DS240S-120/G
Brand:Citel

1250A-3S-600
Brand:Bourns

1250A-2S-230
Brand:Bourns

DS72US-230S
Brand:Citel

1191886
Brand:Phoenix Contact

LT4363IMS-2#PBF
Brand:Analog Devices

1191887
Brand:Phoenix Contact

1250A-3S-230
Brand:Bourns

2881007
Brand:Phoenix Contact

MA15D1SI
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






