Manufacturer No:LT4356IDE-1#PBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:SPD - Surge Protection Devices
Description:Surge Suppressors Surge Stopper
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LT4356-1 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Surge Stopper |
| For Use With: | Automotive/Avionic |
| Voltage Rating: | 4 VDC to 80 VDC |
| Current Rating: | 30 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-12 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 4 mm |
| Product Type: | SPD - Surge Protection Devices |
| other: | 91 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3 mm |
| Unit Weight: | 0.001764 oz |
HOT
LP-GTR-NFF-23
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

TBU-CA085-100-WH-Q
Brand:Bourns

DS220S-12DC
Brand:Citel

1250A-1S-400
Brand:Bourns

LT4363IMS-2#PBF
Brand:Analog Devices

DLA-12D3
Brand:Citel

LP-GTV-NFM
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

PTE-5T1G0010
Brand:HALO Electronics

LTC4368HDD-1#PBF
Brand:Analog Devices

P8AX09-6G-N-FF
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






