Manufacturer No:1250A-1S-600
Manufacturer:Bourns
Type:
Description:Surge Suppressors AC SPD 1W-G690VAC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | 1250A |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Surge Protectors |
| Type: | Surge Protective Device |
| Voltage Rating: | 690 V |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Approvals: | UL |
| Brand: | Bourns |
| Height: | 90 mm |
| IP Rating: | IP20 |
| Length: | 64.3 mm |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 18 mm |
HOT
SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse

DLAW-24D3
Brand:Citel

TBU-CA065-050-WH-Q
Brand:Bourns

LTC4360ISC8-1#TRMPBF
Brand:Analog Devices

DS230S-48DC
Brand:Citel
B180-24D3
Brand:Citel

DS240S-130DC
Brand:Citel

LP-GTR-NFF-23
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

MJ8-POE-A
Brand:Citel

P8AX09-SMA-FF
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






