Manufacturer No:DLA-48D3-EX
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Industrial Protection Devices |
| Type: | Surge Protector |
| Voltage Rating: | 48 V |
| Current Rating: | 300 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 35 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 65 mm |
| Length: | 90 mm |
| other: | 8 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 13 mm |
HOT
LTC4362CDCB-2#TRMPBF
Brand:Analog Devices

TBU-CA085-050-WH
Brand:Bourns
B480-24D3
Brand:Citel

TBU-DB055-100-WH-Q
Brand:Bourns

P8AX09-SMA-FF
Brand:Citel

DS41S-120
Brand:Citel

2882776
Brand:Phoenix Contact

1250A-3S-230
Brand:Bourns

LT4356MPS-2#PBF
Brand:Analog Devices

SPD2-300-2P0-R
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






