Manufacturer No:B180-12D3
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors 1-Pair Surface Mount Signal Line Surge Protective Device (SPD) Indoor 12V screw terminals
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Surge Protection Devices - SPDs |
| Type: | Signal Line |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Current Rating: | 300 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 25 mm |
| Length: | 68 mm |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 60 mm |
HOT
SPD2-300-2P0-R
Brand:Littelfuse

DS74US-277Y
Brand:Citel

1191888
Brand:Phoenix Contact

DS240S-230/G
Brand:Citel

TBU-DF055-200-WH
Brand:Bourns

TBU-CA085-500-WH
Brand:Bourns
DD9-24V
Brand:Citel
B480-24D3
Brand:Citel

LTC4362CDCB-2#TRMPBF
Brand:Analog Devices

DS43S-480
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






