Manufacturer No:PT15-75
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 50mA@15.4V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | WeatherPro |
| Output Power: | 770 mW |
| Maximum Output Current: | 50 mA |
| Maximum Output Voltage: | 15.4 V |
| Length: | 270 mm |
| Width: | 100 mm |
| Application: | Outdoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 22.2 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 22.2 V |
| Unit Weight: | 0.639999 oz |
HOT
FIT0333
Brand:DFRobot

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

313070001
Brand:Seeed Studio
AM-1606CA
Brand:Panasonic Industrial Devices
7791400879
Brand:Weidmuller
AM-1417CA
Brand:Panasonic Battery

MPT3.6-75
Brand:PowerFilm

313070000
Brand:Seeed Studio

PRT-13784
Brand:SparkFun

5366
Brand:Adafruit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






