Manufacturer No:29250
Manufacturer:Klein Tools
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 60W Portable Solar Panel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Klein Tools |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Rechargable Power |
| Output Power: | 60 W |
| Length: | 20.5 in |
| Width: | 2 in |
| Brand: | Klein Tools |
| Dimensions: | 20.5 in x 3 in x 36.5 in |
| Height: | 36.5 in |
| Product: | Portable Solar Panel |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
HOT
ONP1.2-37x54
Brand:PowerFilm

MP7.2-75F
Brand:PowerFilm

LL200-2.4-75
Brand:PowerFilm

FIT0601
Brand:DFRobot
AM-1815CA
Brand:Panasonic Battery

5367
Brand:Adafruit

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

INP3.6-24x44T
Brand:PowerFilm
AM-5412CAR
Brand:Panasonic Battery

LL200-3-37
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






