Manufacturer No:ONP1.2-37x54
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 50.8mA@1.2V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 70 mW 13.7 mW |
| Length: | 54 mm |
| Width: | 36.5 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 54 mm x 36.5 mm |
| Isc - Short Circuit Current: | 66 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Module |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Solar Panel |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 1.6 V |
| Unit Weight: | 0.020000 oz |
HOT
INP1.2-12x34
Brand:PowerFilm

BWA-SOLAR PANEL 20W
Brand:Banner Engineering
AM-1454CA
Brand:Panasonic Battery

MRC-KT0002
Brand:Ultralife

CS-PIJUICE-17
Brand:Crowd Supply
7791400746
Brand:Weidmuller
AM-5412CAR
Brand:Panasonic Battery

P7.2-150F
Brand:PowerFilm

5368
Brand:Adafruit
AM-1816CA
Brand:Panasonic Battery
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






