Manufacturer No:INP3.6-24x44T
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 204 uW |
| Length: | 44 mm |
| Width: | 24 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 44 mm x 24 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.012000 oz |
HOT
BCSC491B6
Brand:TDK

313070002
Brand:Seeed Studio

MPT3.6-150
Brand:PowerFilm

MP3-37
Brand:PowerFilm

ONP1.2-12x24
Brand:PowerFilm

P7.2-75F
Brand:PowerFilm

P7.2-150F
Brand:PowerFilm

CS-PIJUICE-16
Brand:Crowd Supply

5367
Brand:Adafruit

SC20050
Brand:OSEPP Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






