Manufacturer No:313070001
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 3W Solar Panel 138X160
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 3 W |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 138 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW92136O |
| Unit Weight: | 3.668492 oz |
HOT
MP3-37
Brand:PowerFilm

MPT3.6-75
Brand:PowerFilm

313070004
Brand:Seeed Studio

SP4.2-37
Brand:PowerFilm
AM-5610CAR
Brand:Panasonic Battery

MPT6-150
Brand:PowerFilm

MPT4.8-150
Brand:PowerFilm
AM-1713CA
Brand:Panasonic Industrial Devices
AM-1454CA
Brand:Panasonic Battery

MPT3.6-150
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






