Manufacturer No:CM 0/32
Manufacturer:SpotSee
Type:Temperature Sensor Modules
Description:Temperature Sensor Modules ColdMark 0C / 32F
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Temperature Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | Temperature Sensor |
| Temperature Range: | - 40 C to + 121 C |
| Accuracy: | +/- 1 C |
| Brand: | SpotSee |
| Dimensions: | 83.82 mm x 20.32 mm x 10.16 mm |
| Height: | 10.16 mm |
| Length: | 83.82 mm |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Temperature Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 20.32 mm |
| Unit Weight: | 4 lbs |
HOT
SEN0505
Brand:DFRobot

ULTRA-01
Brand:OSEPP Electronics

LT3NILV
Brand:Banner Engineering
SX5-M70
Brand:Banner Engineering

MD-42688-P
Brand:TDK InvenSense

114992868
Brand:Seeed Studio

101991030
Brand:Seeed Studio

ADPD144RI-ACEZ-RL7
Brand:Analog Devices

TR-TW-EVO60M-8
Brand:Terabee

TMF8820-1AM
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






