Manufacturer No:MAX25205EQP/VY+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Photoelectric Sensors
Description:Proximity Sensors 400 um Lensless Gesture recognition IC for Automotive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Capacitive |
| Sensing Distance: | - |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Output Configuration: | I2C |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Height: | 1.35 mm |
| Length: | 4 mm |
| Maximum Frequency: | 6 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Package / Case: | QFN-20 |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Photoelectric Sensors |
| Series: | MAX25205 |
| other: | 560 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Width: | 4 mm |
HOT
59021-1-S-02-F
Brand:Littelfuse

2702973
Brand:Phoenix Contact

CUSA-TR50-05-2000-WC68
Brand:CUI Devices

E2B-M12KN08-M1-B1
Brand:Omron Automation and Safety

E2EW-X12C318 2M
Brand:Omron Automation and Safety

59156-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

LGCTB3CA01-000
Brand:Honeywell

E2E-C03N02-CJ-B103M
Brand:Omron Automation and Safety

59140-4-S-02-F
Brand:Littelfuse

VCNL4030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






