Manufacturer No:SWITCHING-3TERM-12V
Manufacturer:Gravitech
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules 3 TERMINAL 12V 1A SWITCHING REGULATOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Gravitech |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 40 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 1 A |
| Brand: | Gravitech |
| Dimensions: | 0.98 in x 0.55 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
PRFE21000108
Brand:Olmatic

ET272DINMV53X2SX
Brand:Carlo Gavazzi

ET330DINAV53HS1X
Brand:Carlo Gavazzi

SWITCHING-3TERM-12V
Brand:Gravitech

2166
Brand:Tinkerforge
SIC967EVB-A
Brand:Vishay / Siliconix

178021801
Brand:Wurth Elektronik

58402-1045
Brand:CCS

CS-CIRCUITSETUP-03
Brand:Crowd Supply

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






