Manufacturer No:TW8847-LA1-CE
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs 156 LEAD LQFP-EP 14x20mm 1.0mm LEAD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TW8847 |
| other: | 72 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 14 mm |
| Unit Weight: | 0.033016 oz |
HOT
GS2965-INTE3
Brand:Semtech

FT801Q-T
Brand:Bridgetek

LMH0302SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7280WBCPZ-M
Brand:Analog Devices

ADA4411-3ARQZ-R7
Brand:Analog Devices

TVP5150AM1IPBS
Brand:Texas Instruments

ADV7182ABCPZ
Brand:Analog Devices

LMH0318RTWT
Brand:Texas Instruments

GV7700-INE3
Brand:Semtech

FT813Q-T
Brand:Bridgetek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






