Manufacturer No:ADA4412-3ARQZ-R7
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Video ICs
Description:Video ICs Selectable HD/HD Video Filter and Buffer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Number of Channels: | 3 Channel |
| Operating Supply Current: | 56 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QSOP-20 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Bandwidth: | 37 MHz |
| Brand: | Analog Devices |
| Display Resolution - Pixels: | 720p |
| Height: | 1.65 mm (Max) |
| Length: | 8.66 mm |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | - |
| Series: | ADA4412-3 |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 3.91 mm |
| Unit Weight: | 0.008508 oz |
HOT
ADV7180WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

TVP5146M2PFP
Brand:Texas Instruments

ADV7180BCP32Z
Brand:Analog Devices

MAX9406ETM+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV7391BCPZ
Brand:Analog Devices

FT801Q-R
Brand:Bridgetek

TW9984AT-NA1-GE
Brand:Renesas / Intersil

TVP5150AM1PBSR
Brand:Texas Instruments

GS12170-IBE3
Brand:Semtech

ADV7280ABCPZ-M
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






