Manufacturer No:TW9984AT-NA1-GE
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs TW9984AT-NA1-GE 4CH Differential Input Video Decoder (Auto)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-68 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Development Kit: | TW9984AT-NA1-GE-EVAL |
| Height: | 0.85 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Automotive ICs |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 10 bit |
| Series: | TW9984 |
| other: | 168 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 10 mm |
| Unit Weight: | 0.007972 oz |
HOT
FT810Q-T
Brand:Bridgetek

SN65DSI85TPAPRQ1
Brand:Texas Instruments

ADV7182BCPZ
Brand:Analog Devices

BT818Q-T
Brand:Bridgetek

MAX9406ETM+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV7280ABCPZ-M
Brand:Analog Devices

TW6865-TA1-CR
Brand:Renesas / Intersil

LMH1981MT/NOPB
Brand:Texas Instruments

TW8836-LB2-CE
Brand:Renesas / Intersil

TVP5151IPBSR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






