Manufacturer No:TVP5147M1PFPR
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs 10B Hi Qual Sgl-Chip Dig Vid Dec
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | HTQFP-80 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Length: | 12 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | 0 C to + 70 C |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TVP5147M1 |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 12 mm |
| Unit Weight: | 0.012984 oz |
HOT
LMH0002MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

ADV7182ABCPZ
Brand:Analog Devices

ADV7280AWBCPZ
Brand:Analog Devices

LMH0302SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2965-INTE3
Brand:Semtech

GS2971AIBE3
Brand:Semtech

ISL59910IRZ
Brand:Renesas / Intersil

ADV7341BSTZ
Brand:Analog Devices

GS6080-INTE3
Brand:Semtech

ADV7180WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






