Manufacturer No:TW9990AT-NA1-GR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs Video Decoder with Diff. CVBS Inputs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WFQFN-32 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.85 mm |
| Length: | 5 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TW9990 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.002374 oz |
HOTTW6865-TA1-CRH
Brand:Renesas / Intersil

GS2971AIBE3
Brand:Semtech

LMH1981MTX/NOPB
Brand:Texas Instruments

ISL79987IRZ
Brand:Renesas / Intersil

TW8836-LB2-CE
Brand:Renesas / Intersil

BH7673G-TR
Brand:ROHM Semiconductor

ADV7393WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

ADV7280AWBCPZ-M
Brand:Analog Devices

FT813Q-R
Brand:Bridgetek

GS1661AIBE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






