Manufacturer No:902-0156-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors 2XL430-W250-T
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 11.1 V |
| Length: | 46.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 pulse/rev |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | 2 DOF |
| Unit Weight: | 3.451487 oz |
HOT
PD42-3-1670-TMCL
Brand:ADI Trinamic

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic
80PE015-SSAH4
Brand:Applied Motion

902-0086-000
Brand:ROBOTIS

R88M-GP20030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

PD60-3-1260-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

ATS480D62Y
Brand:Schneider Electric

R88M-GP20030L-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

902-0118-000
Brand:ROBOTIS

MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






