Manufacturer No:ATS17501PSGATN-SDFUYJ
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors EMOTOR DUAL OUTPUT DIFFERENTIAL SPEED AND DIRECTION SPEED SENSOR IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| Type: | Hall Effect |
| Output Voltage: | 28 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ATS17501 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 40 kHz |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 4 V to 24 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 800 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 4 V |
HOT
3382G-1-103G
Brand:Bourns

A33003LLUATR-125
Brand:Allegro MicroSystems

3DM-CX5-AHRS
Brand:LORD Microstrain

MXC4005XC
Brand:MEMSIC

IIM-46234
Brand:TDK InvenSense

LSM6DSO32XTR
Brand:STMicroelectronics
A19351PUBATN-F-A
Brand:Allegro MicroSystems

20011422-01
Brand:Measurement Specialties

PCC420VR-10-R6
Brand:Amphenol Wilcoxon

3DM-GX5-IMU
Brand:LORD Microstrain
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






