Manufacturer No:SDSDEC-004G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 4GB High Endurance SD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDEC |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 50 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 320 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.216762 oz |
HOT
SDSDQAB-032G-1
Brand:SanDisk

SFSD0512L1AS1TO-I-ME-221-STD
Brand:Swissbit

DS9092L+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK

SFSD016GL1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbit
SG9CF4GHYDAI
Brand:SMART Modular Technologies

MTA18ASF2G72PDZ-2G9E1
Brand:Micron

SFSD1024N1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDEC-004G
Brand:SanDisk

SDSDQAE-064G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






