Manufacturer No:OCP0S3512Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 512GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologies

MTFDKCC6T4TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron
AT45DB041E-SSHNHT-T
Brand:Renesas / Dialog

IKVP50C/8GB
Brand:Kingston

AT25DF081A-SSH-T
Brand:Renesas / Dialog

MTFDKCC15T3TGH-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron
SEDC600M/960G
Brand:Kingston

AT45DB081E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialog

S25FL128SAGMFMR00
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






