Manufacturer No:TLE4999C4HALA1
Manufacturer:Infineon
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Type: | Programmable Analog/Digital Linear Hall Sensor |
| Operating Supply Current: | 14.5 mA |
| Maximum Output Current: | 5 mA |
| Operating Point Min/Max: | - 50 mT to 50 mT |
| Release Point Min/Max (Brp): | - |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 V to 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SSO-4 |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Product: | Linear Hall Effect Sensors |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Part # Aliases: | TLE4999C4 SP003420076 |
HOT
MA780GQ-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

TMAG5231C1GQDMRR
Brand:Texas Instruments

SS495A-SP
Brand:Honeywell

TMAG5110B4AQDBVT
Brand:Texas Instruments

AH49FQ-W-7
Brand:Diodes Incorporated

TMAG5231A1CQDBZR
Brand:Texas Instruments
HAL1002UT-A
Brand:TDK-Micronas

DRV5055Z3QDBZR
Brand:Texas Instruments

MLX90393ELW-ABA-011-RE
Brand:Melexis

AH1390-HK4-7
Brand:Diodes Incorporated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






