Manufacturer No:TMAG5115B1CQDBZR
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors High-speed Hall-effect latch with low jitter (fast response)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Operating Supply Current: | 6 mA |
| Operating Point Min/Max: | 2 mT to 4 mT |
| Release Point Min/Max (Brp): | - 4 mT to - 2 mT |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V to 26 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOT-23-3 |
| Series: | TMAG5115 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Product: | Hall Effect Latches / Switches |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 26 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.5 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
AS5116A-HSOM
Brand:ams OSRAM

DRV5032FDLPG
Brand:Texas Instruments

APS11202LLHALT
Brand:Allegro MicroSystems

TMAG5273A2QDBVR
Brand:Texas Instruments

TLE4913
Brand:Infineon Technologies

VG481V1
Brand:Honeywell

A31315LLUBTR-XZ-S-AR-10
Brand:Allegro MicroSystems

AH1390-HK4-7
Brand:Diodes Incorporated

DRV5032AJLPGM
Brand:Texas Instruments

TLE5009 E2010
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






