Manufacturer No:C18513_AMBER-2X2-T1
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses IESNA Type I Beam for Narrow Roads and Paths
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Lighting Lens |
| For Use With: | Duris S8 |
| Diameter: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Series: | AMBER-2X2 |
| Brand: | Ledil |
| Length: | 50 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 160 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.267729 oz |
HOT
CP18572_AMY-110-M-C
Brand:Ledil

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

C17526_LISA4-O
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

C16826_ELISE-70-WW
Brand:Ledil
OPK2-1-003
Brand:Dialight

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






