Manufacturer No:47.315.4005.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 47.315 Series COB Connector for Citizen
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | Citizen COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 37 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Square |
| other: | 224 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 32.7 mm |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG to 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.088185 oz |
HOT
2213254-2
Brand:TE Connectivity

47.921.-802.68
Brand:BJB

47.360.1020.50
Brand:BJB

1474453
Brand:Phoenix Contact

180555-1034
Brand:Molex

2-2332966-3
Brand:TE Connectivity

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity

2213831-2
Brand:TE Connectivity

SPIRLED-11080
Brand:Wakefield-Vette

1474391
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






