Manufacturer No:2213194-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 OPTIC CLIP TYP 1 LUMAWISE LED HOLDER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Optic Clip |
| For Use With: | Z50 LED Holder |
| Series: | Z50 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 46.7 mm |
| Height: | 2.5 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 10 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.115205 oz |
HOT
47.319.6380.50
Brand:BJB

47.319.6024.50
Brand:BJB

1-2325807-3
Brand:TE Connectivity / AMP

2000035239
Brand:Basler

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

28.903.-101.10
Brand:BJB

28.901.U162.10
Brand:BJB

47.319.6104.50
Brand:BJB

47.319.2030.50
Brand:BJB

46.485.1114.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






